O nas

Nasza wizja

Co tworzymy?

Platforma e-learningowa Projekt Mat-Fiz Academy zapewnia tą samą jakość edukacji, którą dzielimy się na naszych “klasycznych” zajęciach i umożliwia naukę we własnym tempie i w dowolnym miejscu. Bez względu na to, czy jesteś w domu, w kawiarni, czy na wakacjach – Twoja edukacja jest zawsze pod ręką.

Think outside the box

W świecie pełnym nieustannych zmian i nieskończonych możliwości, codzienne poszerzanie wiedzy (nie tylko szkolnej) jest kluczem do sukcesu.

Nasza platforma oferuje Ci narzędzia i zasoby, które pomogą efektywniej przyswoić wiedzę ucząc się poza typowym “szkolnym” schematem. Na własnych warunkach, kiedy chcesz i gdzie chcesz. 

Łukasz Sobota
Założyciel

Kim jesteśmy?

Projekt Mat-Fiz Academy - Edukacja wychodząca poza schemat.

Projekt Mat-Fiz Academy jest platformą e-learningową będącą efektem połączenia tradycyjnych metod nauczania z nowoczesnymi technologiami. Rozumiemy, że uczniowie potrzebuje elastycznych rozwiązań, które pozwolą im uczyć się w dowolnym miejscu i czasie. 

Jako centrum korepetycji mamy 3 oddziały, 50+ korepetytorów, oraz setki zadowolonych uczniów których uczymy w trybie stacjonarnym, z dojazdem i online, a od teraz przekazujemy naszą wiedzę również za pomocą kursów e-learningowych stworzonych na podstawie naszego doświadczenia.

Kurs zawierający wszystko co potrzebne

Jeden kurs. Nie musisz szukać filmików na YT, rozwiązań zadań na forach, kupować repetytoriów i zbiorów zadań. Wszystko znajdziesz w jednym miejscu.

Uczysz się w swoim czasie

Sam wybierasz kiedy i gdzie uczysz się z naszym kursem. Bez względu na to, czy jesteś w domu, w kawiarni, czy na wakacjach – Twoja edukacja jest zawsze pod ręką.

Jasna ścieżka

Wszystko ułożone w najlepszej kolejności do przyswajania wiedzy. Dokładnie wiesz co już umiesz, a co pozostało Ci jeszcze do nauczenia.

Shopping Cart